EN PL

E - light

Zabieg przeprowadza się przy pomocy urządzenia pracującego w technologii IPL+RF. Sprzęt ten posiada certyfikaty: FDA, CE-medyczne. Jest to nieinwazyjna metoda usuwania niepożądanego owłosienia. Nie wymaga od pacjenta rezygnacji z normalnego trybu życia. W czasie zabiegu światło IPL absorbowane jest przez barwnik z włosa, wówczas energia świetlna zmienia się w energię cieplną i niszczy komórki odpowiedzialne za wzrost włosa. Natomiast prąd o częstotliwości fal radiowych (RF) zwiększa efekt zabiegu, ponieważ przepływa przez struktury uprzednio poddane działaniu impulsu świetlnego. Po każdym zabiegu włoski robią się słabsze i odrasta ich coraz mniej.

Przebieg zabiegu
Po oczyszczeniu skóry nakłada się zimny żel. Za pomocą głowicy zaopatrzonej w odpowiednio dobrany filtr aplikuje się skórze serię świetlnych strzałów. W czasie jednego zabiegu dokonuje się naświetlania wybranej okolicy ciała. Czas trwania zabiegu zależy od miejsca poddawanego zabiegowi.

Po zabiegu
Każda skóra w sposób indywidualny reaguje na zabieg. Może wystąpić mocne zaczerwienienie i/lub obrzęki okołomieszkowe , które ustępują w przeciągu 12h - 48h.

Wskazania
- hirsutyzm
- hipertrichoza
- czynniki estetyczne

Przeciwwskazania
- ciąża, karmienie piersią
- epilepsja
- aktywna opryszczka
- świeża opalenizna, samoopalacz
- stosowanie leków, ziół fotouczulających

Efekt
- redukcja owłosienia do 90%
- koniec problemów z wrastającymi włoskami i stanami zapalnymi

Czas zabiegu: 15-60min
Zalecana seria: od 5 do 8 zabiegów co 4 tygodnie(twarz) lub 6-8 tygodni (pozostałe okolice ciała)

X WAŻNE: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.