EN PL

Fotoodmładzanie

Zabieg jest nieinwazyjną metodą leczenia uszkodzeń skóry spowodowanych przez słońce. Nie wymaga od pacjenta rezygnacji z normalnego trybu życia. Zabieg przeprowadza się przy pomocy urządzenia IPL+RF, które nie jest laserem choć działa na podobnej zasadzie. Światło IPL redukuje rumień i powierzchowne przebarwienia a fala radiowa RF pobudza komórki wewnątrz skóry do produkcji kolagenu.

Przebieg zabiegu

Po oczyszczeniu skóry nakłada się zimny żel. Za pomocą głowicy zaopatrzonej w odpowiednio dobrany filtr aplikuje się skórze serię świetlnych strzałów. W czasie jednego zabiegu dokonuje się naświetlania całej twarzy. Zabieg trwa 20-30 minut.

Po zabiegu

Każda skóra w sposób indywidualny reaguje na zabieg. Może wystąpić mocne zaczerwienienie i/lub obrzęk, które ustępują w przeciągu 12h - 48h. W miejscach przebarwień skóra może ściemnieć i złuszczać się przez kilka dni. Bezpośrednio po zabiegu można nałożyć makijaż.

Wskazania

Przeciwwskazania

Efekt

Czas zabiegu: 30 min

Zalecana seria: 3 - 5 zabiegów w odstępach 3 - 4 tygodni

X WAŻNE: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.