EN PL

Jonoforeza Environ dla cery naczynkowej

____________________________________________________________________________________

Zabiegi jonoforezy polegają na wtłaczaniu w skórę odpowiednio dobranych witamin i przeciwutleniaczy zawartych w kosmeceutykach Environ. Przy pomocy jonoforezy znacznie zwiększa się penetracja tych substancji do wnętrza komórek żywej części naskórka. Seria zabiegów zapewnia widoczne i  długotrwałe efekty.

Skuteczność zabiegów z wykorzystaniem jonoforezy jest wynikiem zarówno bezpośredniego oddziaływania prądu na tkanki jak i aktywnych związków, które mogą dzięki prądom przenikać naskórek. Już sam prąd poprzez wydzielanie ciepła poprawia krążenie, odżywienie i dotlenienie tkanek, działa przeciwzapalnie.

Jonoforezę dla cery naczyniowej wykonujem  z użyciem  żelu nawilżającego AVST, wysokich dawek witamin A i C oraz serum C-quel , które pogrubiają naskórek, obkurczają i wzmacniają naczynka. Widoczny efekt ukojenia skóry i zmniejszenia zaczerwienienia uzyskujemy już po pierwszym zabiegu. Dodatkowo zabieg nawilża skórę i pogrubia jej głębsze warstwy, dzięki temu rozszerzone naczynka stają się mniej widoczne.
Po zakończeniu serii wskazane jest zamknięcie niektórych większych i bardziej widocznych naczynek krwionośnych.

 Efekty: 

Czas zabiegu: 1h

Zalecana seria: 6 zabiegów co 7-14 dni

 

 

 

X WAŻNE: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.