EN PL

Marka PCA Skin jest liderem na rynku USA w rozwoju metod skutecznego i profesjonalnego leczenia problemów skórnych oraz codziennej pielęgnacji. Od ponad 20 lat cieszy się niesłabnącym zaufaniem pacjentów. Produkty są… owocem dwóch dekad współpracy firmy z lekarzami i naukowcami. Właśnie dlatego łączą… w sobie osiągnięcia medycyny estetycznej oraz najnowszych technologii.

Peelingi PCA Skin to jedne z najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych peelingów chemicznych. Oparte są… na kwasie TCA, a pozostał‚e aktywne składniki to m.in. kwas mlekowy, kwas kojowy i azelainowy. Głębokość i moc terapii jest indywidualnie dobierana do potrzeb skóry, dzięki czemu zabiegi są bezpieczne i skuteczne. 

 

PCA Sensi Peel

Delikatna formuła peelingu z 6% kwasem TCA zaprojektowana w celu terapii skór wrażliwych i ekstremalnie wrażliwych. Zabieg Sensi Peel ma na celu wzmocnienie oraz rozjaśnienie skóry zniszczonej dział‚aniem promieni UVA/UVB oraz skóry z przebarwieniami. Dział‚a również przeciwzapalnie, przeciwtrą…dzikowo, zapobiega migracji bakterii ale również stanowi terapię skóry z trą…dzikiem różowatym i rumieniem utrwalonym. W zależnoś›ci od iloś›ci nałożonych warstw peelingu obserwuje się™ umiarkowane złuszczanie skóry.

Efekty:

 

 

 

 

X WAŻNE: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.