EN PL

 

NouveauSCARA to najnowszy tusz do rzęs od Nouveau Lashes. Zapewnia efekt pięknie wytuszowanych rzęs na 3 tygodnie. Zabieg polega na na?‚o??eniu p???‚-permanentnej maskary na naturalne rzęsy, polecany jest przede wszystkim klientkom, kt??re mają mocne i d?‚ugie rzęsy naturalne. NouveauSCARA uwydatni ich naturalne piękno.

P???‚-permanentny tusz zapewnia codzienny komfort, jakiego nigdy nie da tradycyjna maskara. Sprawia, ??e rzęsy stają się elastyczne i lekkie, a zarazem pięknie podkre?›lone i pogrubione. NouveauSCARA jest w pe?‚ni wodoodporna, nie rozmazuje się, zapewnia efekt idealnie wytuszowanych i nieposklejanych rzęs.

 Przeciwwskazania:

Po zabiegu:

Przez dwa dni po zabiegu nale??y unikać kontaktu rzęs z wodą. Natomiast przez ca?‚y okres noszenia rzęs nie nale??y stosować na rzęsy produkt??w do demakija??u takich jak: mleczko, p?‚yn dwufazowy, p?‚yn micelarny. Po 3 tygodniach tusz nale??y usunąć w gabinecie, w razie potrzeby mo??na od razu ponownie zaaplikować NouveauSCARE.

Czas zabiegu: 1h

 

X WAŻNE: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.